понедельник, 15 мая 2017 г.

Родинне свято
Родина - це таке маленьке слово,
А скільки ж в ньому сенсу, доброти.
Це – мами перша колискова,
Це - батьків прояв теплоти.


Квітучий травень… У ці чудові дні, коли природа дарує нам справжнє перше весняне тепло, у пору, коли людина стоїть посеред розквітлих садів, торкається барвистої райдуги весни, до нас приходить свято- Міжнародний день сім’ї.
Все найкраще, що є на землі, починається з сім’ї. Без неї, як без природи, людство обійтися не може. Сім’я дає життя дитині. У ній немовля одержує перші враження й уявлення про навколишній світ.
Саме батьки навчають дітей звичаїв, обрядів, традицій своєї сім’ї, свого роду, що передаються з покоління в покоління:
«З роду в рід життя кладе мости;
Без коріння саду не цвісти».
Ці чудові слова стали лейтмотивом родинного свята  « Тому роду немає переводу, у якому всі мають згоду», яке пройшло у селищній бібліотеці.
Готуючись до свята, ми ставили перед собою мету – щоб кожний з присутніх відчув, що поза сім’єю людині важко бути щасливою, що сім’я – це дім, де на тебе чекають, де тебе зрозуміють і допоможуть у скруті, де сподіваються і від тебе чекають підтримки і захисту.
 На свято були запрошені сім’ї:  Єгізарян:
тато- Гарік Гургенович, мама- Лариса Сергіївна, син- Ернест та донька  Елліта .
Сім’я Булавчик: тато-Михайло Андрійович, мама-Тетяна Олександрівна та син- Кирило.  
Сім’ я Плетінь: тато-Роман Сергійович, мама-Белла Камоївна, сини-Владислав та Ростислав, бабуся Аіда Літвинівна та дідусь Камо Георгійович.
Свято розпочалось з конкурса «Давайте познайомимось» де родини цікаво розповіли про свою сім’ю.
А далі були  конкурси: «Народна мудрість», «Будинок моєї  мрії», «Вустами немовляти», «Порахуй гроші», «Об’яснялкі», «Як ми знаємо свою дитину», музичний та інші.
Познайомили родини зі своїми захопленнями: дитячі вироби із солоного тіста, чудове плаття з паперових серветок, яке продемонструвала Елліта-вразило усіх присутніх. Чудову вишивку та намальовану картину представила родина Плетінь. У сім’ї Булавчик теж цікаве захоплення-вони складають пазли, гарно малюють.
Кожна родина приготувала свої улюблені страви- це справжні кондитерські шедеври, які у кінці свята усі змогли покуштувати.
Номери художньої самодіяльності, які підготували наші конкурсанти не залишили нікого байдужим.  Всі були у захваті від  пісні «Помолимся за родителей» у виконанні Еріка Єгізаряна та дитячої  пісеньки, яку заспівав маленький Ростислав Плетінь під акомпанемент тата.  Кирило продемонстрував елементи паркуру.
Усі конкурси оцінювало журі у складі: Бондаренко Світлани Григорівни, Тевс Алли Олексіївни та Ткач Тетяни Володимирівни.
За результатами усіх конкурсів з невеликим відривом перемогла сім’я Єгізарян.
Усі родини отримали подарунки.
Чудові пісні на протязі свята дарувала Шаповалова Оля.
Закінчилось наше свято і як підсумок хотілось би додати, що
прекрасно, коли в сім’ї панують мир і злагода, взаєморозуміння, повага, кохання, вірність, теплота, затишок. Хай щастить вам!!!

Комментариев нет:

Отправить комментарий