воскресенье, 22 ноября 2015 г.

«Україна – територія Гідності і Свободи.21 листопада українці відзначають
День Гідності та Свободи.
«Україна – це територія Гідності і Свободи". Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи», - зазначив глава держави, Петро Порошенко. 

Ми відродилися як сучасна європейська нація, нація гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.

         І сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є відродження країни, утвердження ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

       Вважаємо, що молодь повинна розуміти, що в суспільстві та житті є цінності, які можуть бути навіть цінніші за саме життя. Якщо людина зраджує своїм ідеалам, вона фактично вмирає. Сенс життя полягає у набагато вищих ідеях та цілях. Є речі, які Людина має відстоювати: це є свобода, гідність, патріотизм. Саме такі уроки потрібні молодому поколінню.
 

Комментариев нет:

Отправить комментарий